Login

Platform Documentation
- Proposal Outline
GET IN TOUCH

SUBSCRIBE FOR NEWS

Rohepöördes osaledes rikkaks. Kas tõesti?

//Rohepöördes osaledes rikkaks. Kas tõesti?

The Social entrepreneurship in the Baltic states platform calendar provides a consolidated listing of different events globally related to the social entrepreneurship issues. By promoting seminars, conferences and different events and other activities, the calendar encourages communication and strengthens community of social entrepreneurs, provides more comprehensive information about external world, and helps serve educational and support missions.

If you know an interesting upcoming event about social entrepreneurship – feel free to add it to our calendar via this form.

Learn more here about contributing to our Events section.

Loading Events
  • This event has passed.
Miks on jätkusuutlikkuse teema saanud palju tähelepanu? Räägime sellest tööl, pereringis ja meedias. Üksikisiku panusest prügi sorteerimise ja kokkuhoidliku paberikasutamise näol oleme õnneks jõudnud sammu edasi ettevõtte CO2-jalajälje mõõtmiseni.
Alar Kolk, Euroopa Innovatsiooniakadeemia president ja SEB Kasvuprogrammi mentor räägib jätkusuutlikkuse ambitsiooni teemal sellest, kas ettevõttetele, kes tahavad maailma päästa jätkub ka kliente ja turgu. Alarilt mõtteaineks: Eestis on ca 2% inimesi ja ettevõtteid, kes sellega aktiivselt tegelevad. Kas oleme uue turu sündimise esimeste päevade juures? Kas need, kes stardivad kohe täna saavad rikkaks selle õilsa ideega? Või toimub vaikne üleminek uuele ärimudelile, kus keskkonnamõjud on väikesed? Kuidas sellist ärimudelit arendada nii, et lisanduvad kulud meie kasumit ära ei söö?
SEB Kasvuprogrammi osana toome teieni avaliku loengu, kus ettevõtjad ja eksperdid avavad praktilisest vaatenurgast jätkusuutlikkuse mõju ning muudatuste olulisust.
Arutleme teemadel:
✔️ Jätkusuutliku ettevõtluse olulisus ja sellega alustamine
✔️ Kliimamõju mõõtmise põhimõtted ja ettevõtete CO2 jalajälge mõõtmine
✔️ Erinevate majandussektorite roll kliimamuutustes ning sektorite jätkusuutlikkuse põhimõtted
Märgi enda osalus ning liitu tasuta virtuaalse loenguga siin lehel 14. aprillil kell 9.30-16.30.
loe lähemalt siit